Witamy na stronie myjni samoobsługowej "DELFIN"

Jak myć? Prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi i zasadami obowiązującymi na naszej myjni, a zapewni to doskonały efekt mycia i uchroni Twój pojazd przed uszkodzeniami.

Zaczynamy. Wyjmij pistolet ze schowka. Wrzuć monety (1zł, 2zł lub 5zł), a następnie wybierz odpowiedni program. Najlepsze efekty mycia osiągniesz stosując kolejno 1-4.


Program 1: Mycie zasadnicze zmiękczona gorąca woda z proszkiem

Wciśnij przycisk 1, naciśnij spust pistoletu i umyj dokładnie całą powierzchnię samochodu. Odległość lancy od powierzchni samochodu 10-20 cm. Do mycia proszkiem używana jest gorąca zmiękczona woda. Innowacyjny bezdotykowy system mycia pojazdów oparty na technologii proszkowej. W czasie tego cyklu mycia woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 °C zostaje zmieszana z proszkiem z tzw. mikrogranulkami. Mieszanina wody i proszku pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na mytą powierzchnię karoserii samochodu. Połączenie działania chemicznego, mechanicznego z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia bez zarysowań, bardzo przyjazny dla użytkownika.


Program 2: Spłukiwanie zimna woda z sieci.

Po umyciu pojazdu wciśnij przycisk 2 i dokładnie spłucz powierzchnię samochodu. Odległość lancy od powierzchni samochodu ok. 40 cm. Do spłukiwania woda jest zimna. Pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr 1.


Program 3: Konserwacja polimerem (zmiękczona woda z woskiem)

Wciśnij przycisk 3 i dokładnie pokryj cala powierzchnię samochodu woskiem syntetycznym – polimerem, najlepiej dwukrotnie. Stosować tylko na idealnie umyty lakier. Odległość lancy od powierzchni samochodu ok. 50 cm. Do woskowania używana jest zmiękczona woda z polimerem. Polimer przywiera i bardzo dobrze zabezpiecza karoserię i nadaje połysk. Powstała powłoka powoduje natychmiastowy efekt połyskliwości, a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu i ułatwia następne mycie. Powoduje szybsze ściekanie wody z umytej powierzchni.


Program 4: Nabłyszczanie - osuszanie woda zdemineralizowana z osuszaczem.

Wciśnij przycisk 4 i dokładnie spryskaj całą powierzchnie samochodu. Odległość lancy od powierzchni samochodu ok. 35 cm. Do nabłyszczania stosowana jest woda demineralizowana z nabłyszczaczem. Nie wycieraj do sucha. Nabłyszczacz posiada własności osuszające. W tym programie myjnia wytwarza wodę zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy. Spłukanie wodą zdemineralizowaną z osuszaczem - nabłyszczaczem powoduje zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków. Karoseria samochodu jest czysta, błyszcząca i zabezpieczona przed agresywnym wpływem środowisk. Woda zdemineralizowna spływa z karoserii nie pozostawiając zacieków - nie ma potrzeby wycierania samochodu.

Nasz adres:
Wodzisław Śląski, ul. Boguminska 13
(obok Targu i hipermarketu "Biedronka")
zapraszamy 24h/dobe 7 dni w tygodniu
tel. 504 500 227, 601 849 061
email: kontakt@myjniawodzislaw.pl


Pokaż na większej mapie
Warto zajrzeć:

Nauka Jazdy TALAGA

Fundacja Bioderko
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego � realna odpowiedź na realne potrzeby
Nowoczesna myjnia bezdotykowa szansą na rozwój przedsiebiorstwa TALAGA S.C. Beneficjent: TALAGA S.C. wartość dofinansowania 199 971,40
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie WWW.rpo.slaskie.pl
Beneficjent: TALAGA S.C. wartość projektu: 473 994 wartość dofinansowania 199 971,40
canlı sonuçları canlı skoriddaa sonuçları